List do Św. Mikołaja – pomysły na prezent dla czterolatka

Tegoroczny kluskowy list do Świętego Mikołaja podzielę na dwie części. Część pierwsza to autentyczna lista prezentów wybranych przez Kluska. Ale w zasadzie jest to lista zestawów Lego + jeden zestaw Playmobil. Wygląda to tak:prezenty dla fanów lego

1. Playmobile – Motocykl na camping 5438 

2. Wóz strażacki 60002

3. Star Wars Superścigacz Ezry  75090

4. LEGO City Mobilna jednostka  60044

5. LEGO Star Wars Transport szturmowców Imperium  75078

6. Ognisty pojazd 70142

Druga część listy, to prezenty wybrane przez mamę, które na pewno też ucieszyłyby Kluska, tylko że w obecnym legozaślepieniu, Klusek nie zdaje sobie sprawy z tego, że takie rzeczy nawet istnieją. Mimo wszystko myślę, że są to ciekawe propozycje na prezent dla czterolatka.

prezent dla czterolatka, prezent cztery lata dla chłopca

 

1. Statek kosmiczny 

2. Kalendarz

(ups! zgubiłam numerek) Prenumerata magazynu Odkrywcy

3. Rękawiczki z Ikei

4. Rękawiczki z Ikei

5. Lupa

6. Oktoskop -oko muchy

7. Laboratorium 5w1

8. Stacja kosmiczna – planetarium

9. Mikroskop 

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na prezent, chętnie się dowiem – daj znać w komentarzu.


 

Może zainteresuje Cię też:


 

  • Bardzo fajne pomysły :) ! Zastanawiam się tylko czy nie trochę „za dorosłe” dla 4-latka? Ja mam co prawda 3-latka w domu ale nie wydaje mi się, żeby za rok interesował się już takimi rzeczami. A może nie doceniam mojego synka? :)

    • Rok różnicy to naprawdę sporo. Ja w zeszłym roku też miałam całkowicie inną listę, więc bardzo prawdopodobne, że Twój synek też Cię zaskoczy:)

  • Bardzo podoba mi się kosmiczne planetarium. Młody dostał od przedszkolnego Mikołaja „Mówiące pióro – 1000 pytań” Clementoni i to był strzał w dziesiątkę! W liście do Mikołaja zażyczył sobie dźwig, a ja jako wybredna matka nietolerująca niepraktycznych rzeczy, wybrałam taki