10 pomysłów na prezent dla trzylatka

Święta tuż tuż. Pewnie i Ty szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla swojego dziecka. Zajrzyj na naszą listę, znajdziesz tu dużo ciekawych pomysłów.

Od razu zaznaczę, że ten tydzień na blogu poświęcony będzie właśnie prezentom. Dzisiaj, dość nietradycyjnie jak dla mnie, bo w poniedziałek – pomysły na prezent dla trzylatka. W środę – dla pięciolatków, a w piątek, tuż przed weekendem – mój własny list do Mikołaja, czyli kilka pomysłów na prezent dla mamy. Serdecznie zapraszam.

 

pomysł na prezent dla trzylatka

1. Puzzle z Autami albo Psim Patrolem.

2. Piasek kinetyczny

3. Walki Talkie

4. Sekretne Puzzle z lornetką do szukania ukrytych szczegółów

5. Tablica do nauki różnych zapięć

6. Gra „Zingo” 

7. Klocki wafle

prezent-dla-trzylatka-2

8.  Koszulki z bohaterami* – w grę wchodzą superbohaterowie pokroju Iron Mana i Spidermana, ale też Transformersy, Lego Nexo Knights i Ninjago.

9. Czapka z superbohaterem*, np. Spidermanem albo taka. Ale tak naprawdę każdy superbohater u nas wchodzi w grę. Z jakiegoś powodu mamy niedobór czapek, przy jednoczesnym nadmiarze szalików i rękawiczek.

10. Prenumerata ulubionej „gazetki” – w wypadku Miśka w grę wchodzą magazyny Lego (Ninjago, Lego Nexo Knight, Lego Star Wars) lub  Transformers 

 

I jeszcze lista sporządzona przez Miśka, jak widać – dość monotematyczna:

prezent dla trzylatka, lego na prezent

1. Wyścigówka – 31046*

2. Łazik – 60122

3. Samolot – 60101

4. Terenówka – 60115

5. Buldożer – 60074

6. Chevrolet – 75870

7. Koń – 70312*

8. Maczuga Macy – 70319

9. Clay – 70330*

10. Resorak Zygzak McQueen

 

A co znajduje się na liście życzeń Twojego dziecka? Podziel się proszę w komentarzu.

Może zainteresuje Cię też:

  • tygrysiakipl

    Piasek, krótkofalówka i Spiderman już u nas były. W tym roku na liście są Lego City i Transformersy. Czyli… wszystko z Twojej listy 😉

    • Z transformerami to jakaś tragedia jest. Przeglądaliśmy ostatnio allegro i dziwne rzeczy tam się dzieją. Transformersy, które w Biedronce były po 35 zł, na allegro są w cenach 60-200 zł. Nie mam pojęcia o co chodzi…

  • U nas w tym roku króluje Lego

  • U nas również LEGO :) przy najmniej nie ma problemu, co MU kupić, gorzej było z młodą, ale zaryzykowaliśmy z kuchnią i strzał w 10 :)

    • Z Lego faktycznie problem jest jedynie taki, że jest za duży wybór 😉