Minecraft. Niesamowite projekty.

Tytuł: Minecraft. Niesamowite projekty.

_MG_6962

Wydawnictwo: Egmont

Dla kogo: dla fanów Minecrafta szukających inspiracji

O czym: Album ten zawiera przykłady różnych niesamowitych budowli, które można stworzyć w Minecrafcie. Nie jest to jednak podręcznik budowania krok po kroku, a raczej album inspiracji. Znajdziecie tu ilustracje naprawdę skomplikowanych pałaców, torów i świątyń. Każdy rozdział składa się ze zdjęcia poglądowego oraz kilu stron przedstawiających detale konstrukcji, bloki, których warto użyć w tego typu budowli, czy nawet instrukcji wykonania, jakiegoś ciekawego elementu. Nie jest to jednak instrukcja krok po kroku, pokazująca jak buduje się cały projekt, a jedynie inspiracja i podpowiedź do samodzielnej pracy.

Plusy: Naprawdę ciekawe budowle, które mogą zainspirować niejednego fana Minecrafta. Zwrócenie uwagi na detale. Fajne też, że niektóre elementy rozebrane są krok po kroku, by pokazać jak powstały.

Na plus też duży format i twarda oprawa. Książka sprawia wrażenie konkretnego albumu i myślę, że świetnie nada się np. na świąteczny prezent.

Minusy: Niestety mi osobiście nie odpowiada ta minecraftowa czcionka, taka jak z komputerów sto lat temu (wiem, przesadzam z tymi latami). Ciężko mi się to czyta. Ale moje dzieci nie narzekają, więc może to po prostu stare i zmęczone oczy nie dają już rady?

 

_MG_6963 _MG_6965 _MG_6966 _MG_6964