Louca. E-sport

Tytuł: Louca. E-sport

awdd

Autor: Bruno Dequier

Wydawnictwo: Egmont

Dla kogo: 8+

O czym: Louca w dalszym ciągu stara się skompletować swoją piłkarską drużynę marzeń. Żeby przekonać kolejnych zawodników do dołączenia do klubu tym razem musi zajść wysoko w turnieju e-sportowym. Wydaje się, że nic prostszego, rzeczywistość pokazuje jednak, że e-sport może być równie wymagający, co jego klasyczny odpowiednik.

Plusy: Ciekawa fabuła, sporo się dzieje, jest też całkiem zabawnie. Dla fanów piłki nożnej i gier komputerowych prawdopodobnie plusem będzie też temat. Fajnie też, że głównym bohaterem jest chłopak bez specjalnych zdolności, czy osiągnięć.

Plus też za budowanie napięcia i takie umiejętne odsłanianie kolejnych elementów tajemnicy naszego ducha. Naprawdę mam ochotę dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło.

Również ilustracje przypadły nam do gustu. Są na pewno bardzo emocjonalne, emocje bohaterów uwidaczniają się na kolejnych planszach bardzo mocno.

W końcu też dziewczyny mają szansę włączyć się w akcję, a nie tylko być obiektem westchnień i tłem dla popisów głównego bohatera. Co było długo moim zastrzeżeniem do tej serii.

Minusy: Nie będę się czepiać.

seadsa aaa 2024-05-29-12.15