Minecraft. Książki z naklejkami.

Seria: Minecraft. Książki z naklejkami.

_MG_6067

Dla kogo: 6-10 lat

O czym: Są to książka z zadaniami rozwijającymi spostrzegawczość, analityczne myślenie, ale też wyobraźnię, gdyż poza tradycyjnymi labiryntami czy zagadkami znajdziecie w niej plansze i naklejki dzięki którym sami możecie stworzyć własne historie offline. Do tego trochę matematyki, trochę walk z mobami, trochę przepisów do skraftowania w grze. I duuuuużo, duuuużo, naklejek. Nawet jeśli zrobicie wszystkie zadania z książki i tak zostanie Wam wystarczająco dużo, żeby stworzyć własne minecraftowe przygody.

Zalety: Sporo ciekawych zadań, więc jeśli Wasze dziecko jest fanem Minecrafta albumy świetnie się sprawdzą jako sposób na interesującą zabawę i jednoczesne rozwijanie umiejętności takich jak spostrzegawczość czy liczenie.

Wady: Mój największy problem z tego typu albumami polega na tym, że zawsze zostaje dużo naklejek, których z jednej strony szkoda wyrzucić, ale z drugiej – szkoda też miejsca, żeby je trzymać. Jeśli mamcie jakiś sposób na takie problemy, będę wdzięczna za podzielenie się.

_MG_6068 _MG_6069 _MG_6071 _MG_6070